Schedule & Results (Wingham Minor Hockey)

PrintOrganization Schedule & Results
Filter Opponents:
Game #DateTimeTeamOpponentVenueScoreResult
Sep 16 20189:00 PMMidget RepListowel Listowel
Sep 22 20187:30 PMMidget RepTiverton Tiverton
Sep 27 20188:00 PMMidget RepListowel NHWCC
BR11Nov 01 20187:00 PMBantam GirlsKincardine Kinucks CDavidson Centre
Nov 06 20185:15 PMTyke 1 BlueTyke 2 GoldNHWCC
MR-B-60Nov 08 20188:30 PMMidget RepShallow Lake LakersNHWCC
Nov 13 20188:00 PMBantam GirlsKincardine Kincardine
LLA-W-40Nov 17 201811:00 AMAtom LLGoderich SailorsGoderich MRC
ARC23Nov 17 201812:00 PMAtom GirlsTCDMHA Rebels CDesboro Arena
PR-3-55Nov 22 20187:15 PMPeeWee RepBlyth-Brussels CrusadersNHWCC
MR-B-62Nov 22 20188:30 PMMidget RepHuron-Bruce BlizzardNHWCC
AR-2-48Nov 23 20185:45 PMAtom RepSouth Bruce BladesMildmay Carrick Recr
AR-4-02Nov 23 20186:45 PMAtom AEHuron-Bruce Blizzard AERipley
Nov 24 201811:00 AMTyke 2 GoldMinto Palmerston
AR-2-63Nov 24 20182:00 PMAtom RepWest Grey WarriorsNHWCC
AR-4-48Nov 24 20183:00 PMAtom AEListowel Cyclones AENHWCC
Nov 24 20184:00 PMAtom LLListowel Listowel
AE7Nov 24 20184:00 PMAtom GirlsUpper Maitland Mustangs HLWallace
LLP-SA-10Nov 24 20185:00 PMPeeWee LLListowel Cyclones 1 BlackSteve Kerr Complex
Nov 25 20185:00 PMTyke SelectWallace NHWCC
MR23Nov 25 20185:45 PMMidget GirlsMt. Forest Rams CMount Forest Sports
LLP-SC-45Nov 25 20186:00 PMPeeWee LLSeaforth StarsNHWCC
BR-B-20Nov 25 20187:00 PMBantam RepHanover FalconsHanover P&H Centre
MR24Nov 26 20188:30 PMMidget GirlsSouth Bruce Blades CTeeswater Arena
BR-B-28Nov 29 20187:30 PMBantam RepMinto Mad DogsPalmerston Arena
ARC27Nov 30 20186:30 PMAtom GirlsCentral Perth Atom CElma-Logan Arena
LLB-S-001Nov 30 20187:00 PMBantam LLArthur VipersArthur
Dec 01 20189:00 AMTyke 1 BlueListowel Listowel
Dec 01 20189:15 AMTyke 2 GoldBrussels-Blyth Brussels
LLP-SC-09Dec 01 20181:30 PMPeeWee LLBlyth-Brussels CrusadersBrussels
AR-4-33Dec 01 20182:15 PMAtom AESaugeen Shores Storm AESouthampton
Dec 02 20182:15 PMBantam GirlsCentral Perth Milverton
ARC30Dec 02 20183:15 PMAtom GirlsKincardine Kinucks CTiverton Arena
LLB-S-113Dec 02 20187:00 PMBantam LLMitchell MeteorsNHWCC
LLP-SA-28Dec 03 20187:40 PMPeeWee LLMinto Mad DogsHarriston CC
AR-4-41Dec 04 20186:30 PMAtom AEMitchell Meteors AENHWCC
BR-B-53Dec 04 20187:30 PMBantam RepHanover FalconsNHWCC
BR36Dec 06 20186:00 PMBantam GirlsMt. Forest Rams CClifford
PR-3-54Dec 06 20187:15 PMPeeWee RepCentral Perth PredatorsNHWCC
AR-2-61Dec 07 20185:45 PMAtom RepBlyth-Brussels CrusadersNHWCC
PR-3-29Dec 07 20186:00 PMPeeWee RepGoderich SailorsGoderich MRC
Dec 08 20189:00 AM5/6 YO Initiation White Goderich Goderich Maitland
Dec 08 20189:00 AM5/6 YO Initiation GoldGoderich Goderich Maitland
Dec 08 20189:00 AMTyke 1 BlueRipley Ripley
Dec 08 20189:00 AMTyke 2 GoldRipley Ripley
MR28Dec 08 201810:00 AMMidget GirlsTCDMHA Rebels CMarkdale
Dec 08 201811:15 AM5/6 YO Initiation BlueBrussels-Blyth Blyth
NR-R-73Dec 08 20181:00 PMNovice RepGoderich SailorsNHWCC
LLA-W-83Dec 08 20182:00 PMAtom LLSeaforth StarsNHWCC
AR-2-24Dec 08 20183:00 PMAtom RepGoderich SailorsGoderich MRC
BR-B-42Dec 09 20182:30 PMBantam RepWest Grey WarriorsDurham CC
BR38Dec 09 20185:45 PMBantam GirlsKincardine Kinucks HLLucknow Arena
NR-R-78Dec 09 20186:00 PMNovice RepMinto Mad DogsNHWCC
LLP-SC-41Dec 09 20187:00 PMPeeWee LLMitchell MeteorsNHWCC
LLB-S-118Dec 09 20188:15 PMBantam LLBlyth-Brussels CrusadersNHWCC
MR-B-17Dec 09 20188:30 PMMidget RepMt. Forest RamsMount Forest Sports
MR31Dec 10 20187:45 PMMidget GirlsGrey Highlands Shooting Stars CNHWCC
AR-2-64Dec 11 20186:15 PMAtom RepSouth Bruce BladesNHWCC
BR-B-52Dec 11 20187:30 PMBantam RepMinto Mad DogsNHWCC
LLP-SA-19Dec 12 20187:45 PMPeeWee LLListowel Cyclones 2 WhiteSteve Kerr Complex
PR-3-52Dec 13 20187:15 PMPeeWee RepGoderich SailorsNHWCC
PR-3-40Dec 14 20187:00 PMPeeWee RepHuron-Bruce BlizzardRipley
AR-2-09Dec 15 201810:00 AMAtom RepCentral Perth PredatorsElma-Logan Arena
LLA-W-19Dec 15 201810:00 AMAtom LLBlyth-Brussels Crusaders 1 BlackBlyth
Dec 15 201811:00 AM5/6 YO Initiation BlueBrussels-Blyth NHWCC
Dec 15 201811:00 AM5/6 YO Initiation GoldBrussels-Blyth NHWCC
Dec 15 201812:00 PMTyke 2 GoldCentral Perth NHWCC
ARC35Dec 15 20182:00 PMAtom GirlsKincardine Kinucks CNHWCC
AR-4-45Dec 15 20183:00 PMAtom AEKincardine Kinucks AENHWCC
AR-2-55Dec 16 20181:00 PMAtom RepWest Grey WarriorsDurham CC
BR43Dec 16 20181:00 PMBantam GirlsSaugeen Shores Storm CSouthampton
MR-B-34Dec 16 20182:00 PMMidget RepTCDMHA RebelsMarkdale
NR-R-13Dec 16 20183:00 PMNovice RepBlyth-Brussels CrusadersBlyth
Dec 16 20183:00 PMTyke SelectSaugeen Shores NHWCC
Dec 16 20184:30 PMTyke 2 GoldSeaforth Seaforth
LLP-SC-43Dec 16 20185:00 PMPeeWee LLGoderich Sailors 2 ScotiabankNHWCC
LLB-S-114Dec 16 20186:15 PMBantam LLMinto Mad DogsNHWCC
BR-B-40Dec 17 20188:30 PMBantam RepSouth Bruce BladesTeeswater Arena
MR-B-48Dec 17 20189:00 PMMidget RepWalkerton CapitalsWalkerton
ARC36Dec 18 20186:15 PMAtom GirlsUpper Maitland Mustangs CNHWCC
AR-2-27Dec 18 20186:30 PMAtom RepMinto Mad DogsPalmerston Arena
AR-4-21Dec 18 20186:30 PMAtom AEListowel Cyclones AESteve Kerr Complex
MR34Dec 18 20187:00 PMMidget GirlsSouth Bruce Blades HLLucknow Arena
BR-B-56Dec 18 20187:30 PMBantam RepWest Grey WarriorsNHWCC
NR-R-65Dec 19 20186:00 PMNovice RepMinto Mad DogsHarriston CC
PR-3-56Dec 20 20187:15 PMPeeWee RepHuron-Bruce BlizzardNHWCC
MR-B-63Dec 20 20188:30 PMMidget RepWest Grey WarriorsNHWCC
BR47Dec 21 20187:30 PMBantam GirlsCentral Perth Bantam CNHWCC
Dec 22 20189:00 AMTyke SelectRipley Ripley
Dec 22 20189:00 AMTyke 1 BlueRipley Ripley
Dec 22 201811:00 AMTyke 2 GoldMinto NHWCC
Dec 22 201812:00 PM5/6 YO Initiation White Goderich NHWCC
Dec 22 201812:00 PM5/6 YO Initiation GoldGoderich NHWCC
AR-2-08Dec 22 201812:30 PMAtom RepBlyth-Brussels CrusadersBrussels
NR-R-76Dec 22 20181:00 PMNovice RepCentral Perth PredatorsNHWCC
ARC38Dec 22 20181:00 PMAtom GirlsSaugeen Shores Storm CSouthampton
AR-4-47Dec 22 20183:00 PMAtom AESaugeen Shores Storm AENHWCC
LLB-S-050Dec 22 20185:30 PMBantam LLGoderich SailorsGoderich MRC
MR38Dec 23 20181:00 PMMidget GirlsCentral Perth Midget CMilverton Arena
LLB-S-103Dec 23 20182:00 PMBantam LLSouth Bruce BladesTeeswater Arena
AR-2-58Dec 23 20184:00 PMAtom RepSeaforth StarsNHWCC
MR-B-10Dec 23 20184:15 PMMidget RepHuron-Bruce BlizzardLucknow Arena
LLP-SC-39Dec 23 20185:00 PMPeeWee LLCentral Perth PredatorsNHWCC
MR-B-57Dec 27 20188:30 PMMidget RepBlyth-Brussels CrusadersNHWCC
Dec 29 201811:00 AM5/6 YO Initiation BlueLucknow NHWCC
Dec 29 201811:00 AM5/6 YO Initiation GoldLucknow NHWCC
Dec 29 201811:00 AMTyke 1 BlueHowick Howick
Dec 29 201812:00 PMTyke 2 GoldBrussels-Blyth NHWCC
LLA-W-86Dec 29 20183:00 PMAtom LLHuron-Bruce BlizzardNHWCC
AR-2-34Dec 29 20184:00 PMAtom RepSeaforth StarsSeaforth Arena
LLP-SA-06Dec 30 20182:00 PMPeeWee LLDrayton DefendersPMD Arena
AR-4-31Dec 30 20184:40 PMAtom AEMitchell Meteors AEMitchell Arena
Dec 30 20186:00 PMTyke SelectSaugeen Shores NHWCC
BR53Jan 04 20197:30 PMBantam GirlsUpper Maitland Mustangs CNHWCC
Jan 05 20199:15 AM5/6 YO Initiation BlueBrussels-Blyth Brussels
LLA-W-45Jan 05 201910:00 AMAtom LLHuron-Bruce BlizzardLucknow Arena
Jan 05 201911:00 AMTyke 1 BlueBrussels-Blyth Blyth
Jan 05 201912:00 PM5/6 YO Initiation White Goderich NHWCC
Jan 05 201912:00 PM5/6 YO Initiation GoldGoderich NHWCC
AR-4-37Jan 05 20192:15 PMAtom AESaugeen Shores Storm AESouthampton
ARC45Jan 05 20193:00 PMAtom GirlsTCDMHA Rebels CNHWCC
LLP-SC-18Jan 05 20194:00 PMPeeWee LLGoderich Sailors 1 KinsmenGoderich MRC
NR-R-74Jan 06 20193:00 PMNovice RepBlyth-Brussels CrusadersNHWCC
LLP-SC-37Jan 06 20194:00 PMPeeWee LLBCH Ice Dogs 1NHWCC
LLB-S-112Jan 06 20195:15 PMBantam LLMt. Forest RamsNHWCC
BR57Jan 06 20195:45 PMBantam GirlsWalkerton Capitals CLucknow Arena
MR41Jan 07 20197:45 PMMidget GirlsMt. Forest Rams CNHWCC
LLA-W-87Jan 08 20196:15 PMAtom LLBlyth-Brussels Crusaders 1 BlackNHWCC
MR42Jan 09 20197:30 PMMidget GirlsSouth Bruce Blades HLMildmay Carrick Recr
Jan 12 201911:00 AM5/6 YO Initiation White Brussels-Blyth NHWCC
Jan 12 201911:00 AM5/6 YO Initiation BlueBrussels-Blyth NHWCC
Jan 12 201912:00 PMTyke 2 GoldSeaforth NHWCC
ARC52Jan 12 20192:00 PMAtom GirlsOwen Sound Ice Hawks CNHWCC
LLA-W-55Jan 12 20194:45 PMAtom LLKincardine Kinucks 1Tiverton Arena
Jan 12 20197:00 PM4 YO Initiation RedAaron Elderslie NHWCC
NR-R-40Jan 13 20193:30 PMNovice RepDrayton DefendersPMD Arena
MR44Jan 13 20194:30 PMMidget GirlsKincardine Kinucks CDavidson Centre
LLP-SC-42Jan 13 20195:00 PMPeeWee LLHuron-Bruce BlizzardNHWCC
Jan 13 20195:45 PMBantam GirlsKincardine Lucknow
LLB-S-117Jan 13 20196:15 PMBantam LLCentral Perth PredatorsNHWCC
LLA-W-15Jan 14 20197:00 PMAtom LLBCH Ice Dogs 2Hensall Arena
ARC53Jan 15 20196:15 PMAtom GirlsCentral Perth Atom CNHWCC
LLB-S-058Jan 17 20197:30 PMBantam LLHuron-Bruce BlizzardRipley
LLA-W-65Jan 18 20196:50 PMAtom LLMitchell MeteorsMitchell Arena
Jan 19 20199:15 AM5/6 YO Initiation GoldBrussels-Blyth Brussels
Jan 19 20199:15 AM5/6 YO Initiation White Brussels-Blyth Brussels
NR-R-20Jan 19 201910:00 AMNovice RepBlyth-Brussels CrusadersBlyth
LLP-SA-45Jan 19 20193:30 PMPeeWee LLMt. Forest RamsMount Forest Sports
NR-R-79Jan 20 20193:00 PMNovice RepGoderich SailorsNHWCC
LLP-SC-44Jan 20 20195:00 PMPeeWee LLBlyth-Brussels CrusadersNHWCC
BR67Jan 20 20195:45 PMBantam GirlsMt. Forest Rams CLucknow Arena
LLB-S-116Jan 20 20196:15 PMBantam LLGoderich SailorsNHWCC
LLB-S-030Jan 21 20197:30 PMBantam LLBlyth-Brussels CrusadersBlyth
ME10Jan 21 20197:45 PMMidget GirlsCentral Perth Midget CNHWCC
NR-R-57Jan 23 20196:30 PMNovice RepHuron-Bruce BlizzardRipley
Jan 25 20196:00 PMTyke 2 GoldCentral Perth Milverton
BR68Jan 25 20197:30 PMBantam GirlsSaugeen Shores Storm CNHWCC
Jan 26 201911:00 AM5/6 YO Initiation GoldLucknow NHWCC
Jan 26 201911:00 AM5/6 YO Initiation White Lucknow NHWCC
NR-R-75Jan 26 20191:00 PMNovice RepArthur VipersNHWCC
Jan 26 20192:00 PMBantam GirlsCentral Perth Lucknow
LLA-W-85Jan 26 20193:00 PMAtom LLKincardine Kinucks 1NHWCC
BR73Jan 27 20195:30 PMBantam GirlsSaugeen Shores Storm HLLucknow Arena
Feb 02 20199:00 AM5/6 YO Initiation White Goderich Goderich Maitland
Feb 02 20199:00 AM5/6 YO Initiation GoldGoderich Goderich Maitland
Feb 02 20199:00 AMTyke 2 GoldListowel Listowel
Feb 02 201912:00 PMTyke 1 BlueBrussels-Blyth NHWCC
LLA-W-84Feb 02 20192:00 PMAtom LLKincardine Kinucks 2NHWCC
NR-R-48Feb 05 20197:00 PMNovice RepGoderich SailorsGoderich MRC
MR52Feb 05 20197:00 PMMidget GirlsSouth Bruce Blades CLucknow Arena
BR76Feb 07 20198:00 PMBantam GirlsUpper Maitland Mustangs CHowick Community Cen
ARC63Feb 09 201910:00 AMAtom GirlsUpper Maitland Mustangs CHowick Community Cen
Feb 09 201911:00 AM5/6 YO Initiation GoldLucknow Lucknow
Feb 09 201911:00 AM5/6 YO Initiation BlueLucknow Lucknow
Feb 09 201912:00 PMTyke 1 BlueListowel NHWCC
NR-R-80Feb 10 20193:00 PMNovice RepHuron-Bruce BlizzardNHWCC
MR55Feb 11 20197:45 PMMidget GirlsSouth Bruce Blades HLNHWCC
Feb 15 20196:00 PMTyke 1 BlueCentral Perth Milverton
ARC65Feb 16 201910:00 AMAtom GirlsWest Grey Warriors CNormanby Arena
Feb 16 201910:00 AM5/6 YO Initiation White Teeswater Teeswater
Feb 16 201910:00 AM5/6 YO Initiation BlueTeeswater Teeswater
Feb 16 201911:45 AMTyke SelectArthur Arthur
BR81Feb 17 20195:45 PMBantam GirlsKincardine Kinucks CLucknow Arena
Feb 23 201911:00 AM5/6 YO Initiation GoldLucknow Lucknow
Feb 23 201911:00 AM5/6 YO Initiation White Lucknow Lucknow
ARC71Feb 23 20193:00 PMAtom GirlsSaugeen Shores Storm CNHWCC
BR82Feb 23 20195:45 PMBantam GirlsSaugeen Shores Storm HLSouthampton
ME13Feb 25 20197:45 PMMidget GirlsSouth Bruce Blades CNHWCC
Mar 09 201911:00 AM5/6 YO Initiation BlueSouth Bruce NHWCC
Mar 09 201911:00 AM5/6 YO Initiation White South Bruce NHWCC
Mar 16 201911:00 AMTyke 1 BlueHowick Howick
Mar 16 201912:00 PMTyke 2 GoldCentral Perth Milverton
Printed from winghamminorhockey.com on Tuesday, November 20, 2018 at 10:18 AM